FinPam

Dáme pouhým číslům vlídnou lidskou tvář

Referent obchodu

Pro našeho klienta, developerskou společnost,  hledáme vhodného kandidáta do obchodního týmu. Místo výkonu práce - Praha.

Náplň práce

- administrativní podpora týmu a obchodního manařera

- pomoc při průzkumu trhu

- správa prodejní a marketingové administrativy

- správa a zadávání dat

Požadavky

- SŠ vzdělání

- komunikace v anglickém jazyce

- praxe na administrativní pozici (asistent, office manažer apod.) minimálně 3 roky

- pokročilá znalost MS Office

- pečlivost, smysl pro detail

- proaktivní přístup

Nabízíme

- přátelské pracovní prostředí

- různorodou náplň práce

- atraktivní benefitní systém

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, profesní CV na adresu: info@finpam.cz.

Odesláním CV vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů, kdy osobní údaje jsou zpracovávány za účelem realizace tohoto nebo jiného výběrového řízení.

Ze zkušenosti víme, že péče o finanční oblast i lidské zdroje je pro chod každé společnosti klíčová a ušetří nemalé náklady do budoucna