FinPam

Dáme pouhým číslům vlídnou lidskou tvář

Technický ředitel

Pro našeho klienta, stabilní a významnou českou společnost, hledáme vhodného kandidáta na technickou pozici v rámci nejvyššího managementu.

Náplň práce

- zodpovědnost za provoz a údržbu svěřeného portfolia nemovitostí, vyhodnocování závad a návrhů řešení pro jejich odstranění

- plánování a organizace údržby areálu, budov, strojů a zařízení včetně revizí

- zpracování plánu investičních akcí a technického rozvoje, posuzování návratnosti investic

- kontrola kvality při spouštění a realizaci investic

- řízení rozpočtů a harmonogramů, kontrola jejich plnění, komunikace s dodavateli

- řízení a řešení denních problémů (klimatizace, osvětlení, energie, voda)

- implementace krizového managementu v oblasti správy budov (zajištění nepřetržité obchodní činnosti)

- spolupráce na interních směrnicích z oblasti bezpečnostních technologií a facility managementu

- monitorování aktuálních technických trendů a vyhledávání vhodných dodavatelů, zpracování výběrových řízení

- sledování a kontrola dodržování předpisů a norem ve svěřené oblasti

- řízení a motivace podřízených zaměstnanců v souladu s interní politikou a interními předpisy

- reporting

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru (ideálně obor stavebnictví)

- praxe v podobném oboru nejméně 5 let

- schopnost komunikace v AJ

- zkušenost s řízením a motivací týmu

- samostatnost a systematický přístup k řešení problémů

- zodpovědnost, diskrétnost

- časová flexibilita

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv

- 5 týdnů dovolené, sick days

- závodní stravování, volnočasové poukázky, připojištění

- notebook, služebního vozidlo k použití i pro soukromé účely

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, profesní CV na adresu: info@finpam.cz.

Odesláním vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů, kdy osobní údaje jsou zpracovávány za účelem realizace tohoto nebo jiného výběrového řízení.

Pracujeme ve skvělém poměru kvalita / cena / výkon a poskytujeme komplexní servis náklady tak můžete plánovat s přesností na korunu.