FinPam

Dáme pouhým číslům vlídnou lidskou tvář

Manažer zákaznických služeb

Pro našeho významného klienta, společnost s dlouholetou úspěšnou historií na českém i zahraničním trhu, hledáme vhodného kandidáta na manažerskou pozici v zákaznickém servisu pronájmu nemovitostí. Místo výkonu práce - Praha.

Náplň práce

- jednání se stávajícími i potenciálními zákazníky, vyjednávání a uzavírání dohod a smluv se zákazníky

- sledování obsazenosti pronajímaných prostor a snaha o maximální využití

- kontrola plnění parametrů služeb, uvedených ve smlouvách se zákazníky

- zjišťování, řešení a usměrňování potřeb zákazníků

- rozvoj, koordinace a optimalizace zákaznických služeb v souladu s potřebami společnosti

- zodpovědnost za řádné vedení zákaznické dokumentace v interním systému

- zodpovědnosti za správnost podkladů pro fakturaci služeb

- řízení, organizace a kontrola souvisejících zákaznických služeb

- řízení podřízených zaměstnanců v souladu s interní politikou a interními předpisy

- reporting

Požadavky

- VŠ, případně SŠ vzdělání

- perfektní angličtina, výhodou komunikační schopnost v dalším světovém jazyce

- praxe na obdobné pozici minimálně 5 let

- zkušenost s řízením a motivací týmu

- samostatnost a systematický přístup k řešení problémů

- velmi dobré organizační, komunikační a prezentační schopnosti

- časová flexibilita

Nabízíme

- zázemí stabilní úspěšné společnosti

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv

- 5 týdnů dovolené, 2 sick days

- příspěvek na stravování, volnočasové poukázky, penzijní připojištění

- služební mobilní telefon, notebook, možnost přidělení služebního vozidla

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, profesní CV na adresu: info@finpam.cz.

Odesláním CV vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů, kdy osobní údaje jsou zpracovávány za účelem realizace tohoto nebo jiného výběrového řízení.

Pracujeme ve skvělém poměru kvalita / cena / výkon a poskytujeme komplexní servis náklady tak můžete plánovat s přesností na korunu.