FinPam

Dáme pouhým číslům vlídnou lidskou tvář

Manažer zákaznických služeb

Pro našeho významného klienta, společnost s dlouholetou úspěšnou historií na českém i zahraničním trhu, hledáme vhodného kandidáta na manažerskou pozici v zákaznickém servisu pronájmu nemovitostí. Místo výkonu práce - Praha.

Náplň práce

- jednání se stávajícími i potenciálními zákazníky, vyjednávání a uzavírání dohod a smluv se zákazníky

- sledování obsazenosti pronajímaných prostor a snaha o maximální využití

- kontrola plnění parametrů služeb, uvedených ve smlouvách se zákazníky

- zjišťování, řešení a usměrňování potřeb zákazníků

- rozvoj, koordinace a optimalizace zákaznických služeb v souladu s potřebami společnosti

- zodpovědnost za řádné vedení zákaznické dokumentace v interním systému

- zodpovědnosti za správnost podkladů pro fakturaci služeb

- řízení, organizace a kontrola souvisejících zákaznických služeb

- řízení podřízených zaměstnanců v souladu s interní politikou a interními předpisy

- reporting

Požadavky

- VŠ, případně SŠ vzdělání

- perfektní angličtina, výhodou komunikační schopnost v dalším světovém jazyce

- praxe na obdobné pozici minimálně 5 let

- zkušenost s řízením a motivací týmu

- samostatnost a systematický přístup k řešení problémů

- velmi dobré organizační, komunikační a prezentační schopnosti

- časová flexibilita

Nabízíme

- zázemí stabilní úspěšné společnosti

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv

- 5 týdnů dovolené, 2 sick days

- příspěvek na stravování, volnočasové poukázky, penzijní připojištění

- služební mobilní telefon, notebook, možnost přidělení služebního vozidla

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, profesní CV na adresu: info@finpam.cz.

Odesláním CV vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů, kdy osobní údaje jsou zpracovávány za účelem realizace tohoto nebo jiného výběrového řízení.

Pro firmy všech velikostí nabízíme vedení účetnictví, outsourcing mzdové agendy či služby externího personalisty.